1991 yılında uzman ve deneyimli bir kadro ile kurulan daser mühendislik, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda bu güne kadar tercih edilen ve güvenilir (firma ) olma özelliğini korumuştur.

Şirketimiz, mekanik tesisat, doğalgaz, ısıtma-soğutma, havalandırma, yangın söndürme sistemleri, yerden ısıtma ve soğutma , vrf klima sistemleri ve endüstriyel soğutma sistemleri ile şimdiye kadar yapımını tamamladığı sayısız kamu ve özel sektör projesinde, iş ortaklarına müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı en uygun çözümleri bulmuş ve bulmaya devam etmektedir.

Birlikte çalıştığı ve alanında her biri güçlü küresel markalar olan çözüm ortakları ile aynı kurumsal hedefleri paylaşan şirketimiz, sürekli geleceği, gelişmeyi, teknolojiyi ve katma değer yaratan projeleri hedeflemektedir.

Konut, apartman, villa, iş merkezleri, sanayi kuruluşları, endüstriyel tesislerin doğalgaz dönüşümü, mekanik tesisat sistemleri, ısıtma, soğutma, havalandırma, otomatik kontrol ve otomasyon sistemleri, pompa ve hidrofor sistemleri konusunda profesyonel çözümler üreten şirketimiz;

Bu uygulamaları yaparken sosyal sorumluluk bilinciyle, çevreye duyarlı, daha az enerji ve su tüketimini hedefleyen, gelecek kuşaklara daha yaşanılır bir dünya bırakmayı amaçlayan yenilikçi çözüm ve teknolojileri, önermektedir.

Daser mühendislik olarak sektörde çeyrek asırdan beri faailyet gösterirken bir yandan da , aşağıda yer alan çözüm ortaklarımız ve yetkili bayiliklerimiz ile  birlikte her türlü malzeme ve montaj ihtiyaçlarınız için   siz değerli firmalar ile çalışmaktan mutluluk ve memnuniyet  duyacağız.

     

TOP